Hotel Wieliczka

Hotel Kinga Wieliczka to elegancki obiekt turystyczny usytuowany w samym sercu miasta Wieliczki, które znane jest z unikalnej w skali światowej Kopalni Soli wpisanej w 1978 roku na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO.

Serdecznie witamy na stronie naszego Ośrodka. Naszą wyjątkowość cechuje kameralna atmosfera sprzyjająca wypoczynkowi. Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji – jedynie 600m.od drogi głównej przy głównej trasie Kraków-Tarnów DK94. Do samego serca Krakowa dzieli nas 12km.

Tanie noclegi Wieliczka

Pokoje w naszym hotelu zostały zaprojektowane tak, aby każdy czuł się w nich komfortowo i przytulnie, a nocleg w nich zapewnił niezapomniane chwile. Profesjonalna i miła obsługa z indywidualnym podejściem do Klienta sprawi, że będzie Państwo chcieli do nas wrócić. Ponadto urocza i zachwycająca panorama „Solnego Miasta" rozpościerająca się z okien naszego hotelu długo pozostanie w Państwa pamięci.

Kompleksowy Ośrodek Usług Hotelarskich

Na terenie hotelu KINGA znajduje się stylowa restauracja serwująca wspaniałą kuchnię oraz zapewniająca intymny nastrój dla naszych gości. Rankiem zjeść można obfite śniadania. Po południu zapraszamy na sycące i pyszne domowe dania kuchni polskiej, popularne dania kuchni międzynarodowej oraz zaskakujące aromatem i smakiem dania kuchni orientalnej.

Bezpieczeństwo naszych klientów jest naszym priorytetem. Na terenie hotelu zapewniamy bezpłatny , całodobowo monitorowany parking dla samochodów osobowych oraz autokarów.

Zapraszamy wszystkich gości do naszego hotelu nie tylko na krótkie służbowe pobyty, ale również na wypoczynkowy, urlopowy relaks.