Oferty

Wieliczka

Najatrakcyjniejszym obiektem miasta Wieliczka jest Kopalnia Soli czynna od XIII w., obejmująca osiem pokładów o łącznej długości ponad 150 km. Atrakcją turystyczną są trzy górne poziomy, na których znajdują się między innymi groty kryształowe, ogromna i wspaniale ozdobiona Komora Księżnej Kingi z dużą ilością rzeźb i płaskorzeźb z soli, jeziora solankowe, sanatorium alergologiczne. Nie bez powodu została wpisana na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Trasa turystyczna przeniesie Państwa w podziemny świat solnych labiryntów. Zostaną Państwo oczarowani podziemną atmosferą, którą niewątpliwie tworzą: rzeźbione w soli ołtarze, rzeźby i reliefy, solne jeziora oraz Kaplica Św. Kingi iluminująca ogromnymi solnymi żyrandolami.
offer1

Kraków

Serdecznie Państwa zapraszamy na pieszą wędrówkę po centrum Starego Miasta – Krakowa.
Na trasie zwiedzania: Barbakan, Stare Mury z Bramą Floriańską, ul. Floriańska, Rynek Główny z Sukiennicami, Kościół Mariacki, Wieża Ratuszowa, Uniwersytet Jagielloński – Collegium Maius, ul. Grodzka z kościołami Św. Andrzeja i ŚŚ. Piotra i Pawła,
ul. Kanonicza, Wzgórze Wawelskie.

Śladami Kultury Żydowskiej – Kazimierz

Kazimierz to dawne miasto, to centrum religijne i kulturalne Żydów mieszkających niegdyś w Krakowie. Na trasie zwiedzania: Centrum Kultury Żydowskiej, Plac Nowy, Synagoga Izaaka, Wysoka, Stara, ul. Szeroka, Synagoga Poppera, Synagoga i cmentarz Remuh, Synagoga Kupa, Tempel, Nowy Cmentarz Żydowski, Plac Bohaterów Getta, Apteka „Pod Orłem”, Fabryka Oscara Schindlera.
offer2

Oświęcim

Państwowe Muzeum Auschwitz – Birkenau.
Wycieczka obejmuje: usługę transportową, zwiedzanie muzeum z przewodnikiem, film dokumentarny wyświetlany w kinie lub podczas podróży w samochodzie.
offer3