(PL) Restauracja

Szanowni Państwo,

W ramach świadczonych usług Hotelarskich, mamy zaszczyt zaprosić do naszej restauracji gdzie w miłej atmosferze serwujemy dania kuchni polskiej, międzynarodowej oraz orientalnej w zaskakująco przystępnych cenach. Restauracja Wieliczka posiada 50 miejsc i jest idealnym miejscem na obiad, kolację czy zorganizowaną imprezę. Sala restauracyjna jest klimatyzowana.

Zobacz zdjęcia restauracji

Na specjalne życzenie nasza obsługa zapewni profesjonalne przygotowanie zarówno uroczystości rodzinnej (chrzest, przyjęcie komunijne, stypa, wesele, imieniny, urodziny) jak również bankietowej (szkolenie, spotkanie firmowe, jubileusz).

Restauracja Kinga - tradycja i nowoczesność.

Do atutów naszego lokalu należy, oprócz organizacji imprez okolicznościowych, sala do tańca, parking monitorowany, ogródek letni, dania na wynos-catering, akceptacja kart płatniczych.

Wszystkie dania oferowane w naszym lokalu są przygotowywane na bieżąco i oparte na bazie świeżych i zdrowych składników.

Dużym atutem naszej restauracji/pizzerii jest dbałość o wysoką jakość wykonywanych potraw, które są przygotowywane każdorazowo ze świeżych produktów.

Restauracja Wieliczka wyposażona jest w 50" telewizor co umożliwi Państwu oglądanie ulubionych transmisji sportowych czy seriali. Letnią porą zapraszamy do naszego ogródka, gdzie przy szklance zimnego napoju będą mogli Państwo zregenerować siły.

Ponadto stworzyliśmy liczne oferty specjalne zarówno dla firm jak i gości indywidualnych , dotyczące wyśmienitych potraw i napojów. Restauracja Kinga i jej potrawy mogą także zawitać w Państwa domach za pośrednictwem cateringu, którym również się zajmujemy. Po szczegóły zapraszamy do zakładki CATERING.

Spędź niezapomniane chwile w przyjemnej atmosferze – Restauracja Kinga czeka właśnie na Ciebie!

Rezerwacja miejsc i szczegółowe
informacje pod numerami telefonów:
0000-000-000, - restauracja
- Elżbieta Manager