Pizzeria Wieliczka

Najlepsza pizza w Wieliczce

Pizzeria Kinga w Wieliczce znana jest przede wszystkim z wyjątkowo aromatycznej i pysznej pizzy oraz fantastycznych sosów, które przyrządzane są na bazie własnych receptur. W menu pizzerii dostępne są pizze w 16 kompozycjach i w 2 rozmiarach. Nasi kucharze dołożyli wszelkich starań, by ofercie znalazły się zarówno pizze tradycyjne, jak i te adresowane do smakoszy konkretnych ich rodzajów. Jesteśmy pewni, że każda z pizz z pewnością zachwyci swoim wyjątkowym smakiem nawet najbardziej wymagające podniebienia Klientów.  Istnieje również możliwość kompozycji własnej pizz wybierając z menu dostępne w naszej pizzerii składniki. Do pieczenia pizzy używamy starannie wyselekcjonowanych składników najwyższej jakości od sprawdzonych dostawców. Oferowana przez nas pizza podawana może być na miejscu w lokalu lub dostarczona pod wskazany adres. Dostawa na terenie Wieliczki jest gratis. Doskonałą oprawą dla wyjątkowych pizz jest dobre wino oraz kameralna atmosfera jaka panuje w naszej pizzerii.

Wyśmienita pizza dla Twojego podniebienia

Szybka dostawa, najlepszej jakości składniki i perfekcyjne wypieczone ciasto to nasze znaki rozpoznawcze, które znają mieszkańcy Wieliczki.

Aktualne promocje w naszej pizzerii

Tylko u nas w poniedziałek i wtorek zamawiając dużą pizzę o średnicy 45cm drugą pizzę 32cm kupią Państwo za jedyne 11,90zł! Dodatkowo na hasło „KINGA” otrzymają państwo 10% rabatu na pizzę w lokalu.

Wszystkich miłośników pizzy zapraszamy do naszej pizzerii w Wieliczce. Na każdego z Klientów czekają wyjątkowe promocje oraz pyszna i chrupiąca pizza!

Menu Pizzerii Wieliczka