Catering

Masz ochotę codziennie na smaczny i zdrowy posiłek? Catering Kinga Wam to zapewni!

Dla Was tworzymy z pasją-codziennie coś nowego!

W naszym menu zmieniamy formy dań dnia. Menu będzie zmieniane codziennie – dwa dnia do wyboru. Zadzwoń i zapytaj co dzisiaj mamy w ofercie

12 284 64 07 oraz 790 555 921

 

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom stworzyliśmy – Obiady Abonamentowe !

Chcesz zjeść prawdziwy, domowy obiad? Tylko u nas gwarantujemy syte, pyszne obiady które są tworzone każdorazowo ze świeżych produktów.

Pamiętaj – prawidłowe odżywianie wpływa nie tylko na ogólny stan zdrowia, ale także jakość życia 

Kupując pakiet min. 10 obiadów – cena ulega zmianie i jest super korzystna.

 

Dlaczego warto wybrać  nasze obiady abonamentowe?

– bo pyszne i zdrowe potrawy spełnią wszystkie, nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

– możemy zjeść je zarówno w warunkach domowych, jak i w pracy, co pozytywnie wpływa na samopoczucie i stan zdrowia.

 

CENNIK:

Danie dnia zestaw 19,00zł / zupa, danie główne, ciasto.

Obiad abonamentowy 16,00zł /zupa, danie główne, ciasto.

Obiady są zapakowane w jednorazowe termiczne opakowania, do zestawu należy doliczyć koszt opakowania 0,50gr/szt, reklamówka 0,30.   .Jeżeli masz własny pojemnik – nie ma problemu – zapakujemy do twojego pojemnika wówczas chronimy środowiskoJ

Promocyjna cena dotyczy zakupu abonamentu na co najmniej 10 zestawów w ciągu miesiąca.

Niezbędne jest zgłoszenie odbioru obiadów najpóźniej tego samego dnia do godziny 11,00 rano pod nr tel.12-284-64-07 oraz 7490-555-921.

W przypadku niewykorzystania zadeklarowanego obiadu, w danym dniu – nie rozliczamy wpłaconej kwoty i nie ma możliwości „odebrania” obiadu w innym terminie.

Obiady wydawane są codziennie w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 – 18:00

 

DOSTAWA

Realizujemy dostawy na terenie gminy Wieliczka. Przy zamówieniach o wartości powyżej 30 zł na terenie Wieliczki – dowóz GRATIS!

W przypadku zamówienia poniżej 30 zł odbiór osobisty po wcześniejszym zgłoszeniu.

Karta abonamentowa jest systemem imiennym i indywidualnym , każdy karnet abonamentowy przypisany jest do konkretnej osoby, ważna jest 30 dni kalendarzowych od daty zakupu. Każdy karnet zawiera 10 zestawów obiadowych , podpis pracownika wydającego karnet oraz miejsca na odznaczanie wykorzystanych zestawów obiadowych. Abonament nie wykorzystany nie podlega zwrotowi w ekwiwalencie pieniężnym.  Szczegóły realizacji abonamentu w dostawie jak: godzina dostawy, koszt dostawy, ustalane są przed sprzedażą abonamentu.

W Restauracji Kinga istnieje możliwość przygotowania potraw na indywidualne zamówienie wraz z dostawą na wskazane przez klienta miejsce. Profesjonalizm załogi i doskonale wyposażona kuchnia pozwala serwować przepyszne i zdrowe potrawy dlatego zapraszamy Państwa do zapoznania się z nasza bogatą ofertą cateringową.

Realizujemy zamówienia nie tylko dla osób indywidualnych – obsługujemy również prywatnych przedsiębiorców oraz klientów instytucjonalnych. Oferujemy dostawy posiłków regeneracyjnych i profilaktycznych. Organizujemy również catering dla dużych firm – nawet do 130 os.

Dużym atutem naszej restauracji jest dbałość o wysoką jakość wykonywanych potraw, które są przygotowywane każdorazowo ze świeżych produktów.
Nasi kucharze otwarci są również na sugestie z Państwa strony. Udoskonalając potrawy sprawimy, że ich smak będzie niepowtarzalny.

Z wielką przyjemnością zawitamy do Państwa domów i firm.
Tylko Restauracja Kinga serwuje dania domowe, pyszne oraz zdrowe w zaskakująco niskich cenach.

Sprawdź naszą ofertę cateringową !

Rezerwacja miejsc i szczegółowe
informacje pod numerami telefonów:
Restauracja: 790 555 921 12 284 64 07
Manager: Elżbieta Węgrzyniak: 605-042-043