Catering

UWAGA! Zmiany w dowozach cateringu!

Od stycznia 2019 zmieniają się godziny cateringu. Jeździmy do Was od niedzieli do piątku do godziny 18:00. Po 18:00 zamówienia można odebrać u nas osobiście . Zamów teraz! Odbierz w drodze do domu a dostaniesz 10% rabatu! Rabat obowiązuje po godzinie 18:00. Minimalna wartość zamówienia  na terenie Wieliczki to 30,00zł.  Na terenie gminy Wieliczka (do 10km) minimalna wartość zamówienia to 40,00zł.

W Restauracji Kinga istnieje możliwość przygotowania potraw na indywidualne zamówienie wraz z dostawą na wskazane przez klienta miejsce. Profesjonalizm załogi i doskonale wyposażona kuchnia pozwala serwować przepyszne i zdrowe potrawy dlatego zapraszamy Państwa do zapoznania się z nasza bogatą ofertą cateringową.

Realizujemy zamówienia nie tylko dla osób indywidualnych – obsługujemy również prywatnych przedsiębiorców oraz klientów instytucjonalnych. Oferujemy dostawy posiłków regeneracyjnych i profilaktycznych. Organizujemy również catering dla dużych firm – nawet do 130 os.

Dużym atutem naszej restauracji jest dbałość o wysoką jakość wykonywanych potraw, które są przygotowywane każdorazowo ze świeżych produktów.
Nasi kucharze otwarci są również na sugestie z Państwa strony. Udoskonalając potrawy sprawimy, że ich smak będzie niepowtarzalny.

Z wielką przyjemnością zawitamy do Państwa domów i firm.
Tylko Restauracja Kinga serwuje dania domowe, pyszne oraz zdrowe w zaskakująco niskich cenach.

Sprawdź naszą ofertę cateringową !

Rezerwacja miejsc i szczegółowe
informacje pod numerami telefonów:
Restauracja: 790 555 921 12 284 64 07
Manager: Elżbieta Węgrzyniak: 605-042-043