Catering

Catering czynny w godz.10:30-18:30. Masz pytania? Zadzwoń 12-284-64-07 oraz 790-555-921

Masz ochotę codziennie na smaczny i zdrowy posiłek? Catering Kinga Wam to zapewni!

Dla Was tworzymy z pasją-codziennie coś nowego!

W naszym menu zmieniamy formy dań dnia. Menu będzie zmieniane codziennie – dwa dnia do wyboru. Zadzwoń i zapytaj co dzisiaj mamy w ofercie

12 284 64 07 oraz 790 555 921

 

Chcesz zjeść prawdziwy, domowy obiad? Tylko u nas gwarantujemy syte, pyszne obiady które są tworzone każdorazowo ze świeżych produktów.

Pamiętaj – prawidłowe odżywianie wpływa nie tylko na ogólny stan zdrowia, ale także jakość życia !

CENNIK:

Danie dnia zestaw 19,00zł / zupa, danie główne, ciasto.

Obiady są zapakowane w jednorazowe termiczne opakowania, do zestawu należy doliczyć koszt opakowania 0,50gr/szt, reklamówka 0,30.

 

 

DOSTAWA

Realizujemy dostawy na terenie gminy Wieliczka. Przy zamówieniach o wartości powyżej 30 zł na terenie Wieliczki – dowóz GRATIS!

W przypadku zamówienia poniżej 30 zł odbiór osobisty po wcześniejszym zgłoszeniu.

 

W Restauracji Kinga istnieje możliwość przygotowania potraw na indywidualne zamówienie wraz z dostawą na wskazane przez klienta miejsce. Profesjonalizm załogi i doskonale wyposażona kuchnia pozwala serwować przepyszne i zdrowe potrawy dlatego zapraszamy Państwa do zapoznania się z nasza bogatą ofertą cateringową.

Realizujemy zamówienia nie tylko dla osób indywidualnych – obsługujemy również prywatnych przedsiębiorców oraz klientów instytucjonalnych. Oferujemy dostawy posiłków regeneracyjnych i profilaktycznych. Organizujemy również catering dla dużych firm – nawet do 130 os.

Dużym atutem naszej restauracji jest dbałość o wysoką jakość wykonywanych potraw, które są przygotowywane każdorazowo ze świeżych produktów.
Nasi kucharze otwarci są również na sugestie z Państwa strony. Udoskonalając potrawy sprawimy, że ich smak będzie niepowtarzalny.

Z wielką przyjemnością zawitamy do Państwa domów i firm.
Tylko Restauracja Kinga serwuje dania domowe, pyszne oraz zdrowe w zaskakująco niskich cenach.

Sprawdź naszą ofertę cateringową !

Rezerwacja miejsc i szczegółowe
informacje pod numerami telefonów:
Restauracja: 790 555 921 12 284 64 07
Manager: Elżbieta Węgrzyniak: 605-042-043